Özel Üstün Çocuk Kulübü’nde uzman kadro ile eğitimler verilecek. Ayrıca servis, yemek, sanat atölyesi ve güvenli bahçesiyle çocukların tüm imkânlara ulaşabileceği bir eğitim ortamının sunulacak. 

Zeynep Tarhan Üstün’ün sahibi olduğu Ustün Çocuk Kulübü’nün açılış töreni coşku ve heyecan içerisinde yapılırken, açılışa çok sayıda davetli katıldı.

Yılmaz Kaya, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Prof.Dr. Ahmet Gümen ile görüştü Yılmaz Kaya, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Prof.Dr. Ahmet Gümen ile görüştü

AK Parti Çorum Milletvekili Yusuf Ahlatcı, CHP Çorum Milletvekili Mehmet Tahtasız, AK Parti İl Başkanı Murat Günay, MHP İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak, Belediye Başkan Yardımcısı Turan Candan, Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi, Çorum Yayla Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hacı Odabaş, CHP önceki dönem İl Başkanı Ümit Er, Dikici ve Kunduracılar Odası Başkanı Cumhur Palabıyık, bazı siyasiler, sivil toplum kuruluşu yöneticisi ve çok sayıda davetlinin katıldığı açılış töreni dualar eşliğinde gerçekleştirildi.

Açılışın ardından davetliler kurum binasını gezerek, yapılacak faaliyetler hakkında bilgi aldı.

Üstün Çocuk Kulübü, Binevler 1. Cadde İnci Park yanında bulunuyor.