Çalışma arkadaşları ile birlikte gazetemizi ziyaret eden Muhtar Adayı Kamil Deveci, hem 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı, hem de muhtar seçilmesi halinde hayata geçireceği bazı projeler ile amaçları hakkında bilgi verdi.

Ziyarete Kamil Deveci’nin yanı sıra; çalışma arkadaşları; Alev Polat, Reyhan Bolat, Dursun Belli, Cafer Akın, Halil Kabadayı, Bilal Baylan, Mehmet Çetinkaya ile Tuncer Duran da katıldı.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren Kamil Deveci, azalarıyla birlikte el ele vererek, Bahçelievler Mahallesi’nin hak ettiği hizmetlere kavuşmasını sağlayacaklarını vurguladı.

Muhtar Adayı Deveci, uzun süredir sivil toplum kuruluşlarının ve siyaset kurumunun içerisinde yer aldığını, mahallenin sorun ve öncelikli ihtiyaçlarını çok iyi bildiklerini anlatarak, bürokratlarla, yöneticilerle, siyasilerle el ele vererek mahalleyi geleceğe hazırlayacaklarını kaydetti.

Muhtar seçilmesi halinde hayata geçireceği bazı projelerden de bahseden Deveci, geçtiğimiz yıllarda yıkılan devlet hastanesini bölgeye tekrar kazandırmak, çimento fabrikası arazisi üzerine uygulanacak projeden Nadık bölgesinin en iyi şekilde istifade etmesini sağlamak gibi mücadelenin içerisinde olacaklarını dile getirdi.

Kamil Deveci’nin çalışma planı şu şekilde özetleniyor:

EL ELE, GÖNÜL GÖNÜLE HİZMET ÜRETECEĞİZ

-Devlet Hastanemizi geri kazandırmak için mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz.

-Çimento Fabrikası yerine yapılacak olan projenin kapsamını belediyemizle görüşerek Dumlupınar’ın proje kapsamına alınması için girişimlerde bulunacağız.

“Çorum, Kalkınma Ajansı desteklerinden en iyi şekilde yararlanmalıdır” “Çorum, Kalkınma Ajansı desteklerinden en iyi şekilde yararlanmalıdır”

-Gençlerimize spor alanları kazandırmak için mücadele edeceğiz.

-Mahallemizdeki yoksul ve yaşlılarımıza sahip çıkacağız, onlara bir telefon kadar yakın olacağız.

-Belediyemizle koordineli çalışıp mahallemizin eksiklerini gündeme alıp yaptıracağız.

-Bizim ek işimiz muhtarlık olmayacak, muhtarlığımıza gelen vatandaşlarımızın ne işi varsa muhtarlık tarafından takibini sağlayacak ve sonuçlandırmak için çaba göstereceğiz.

-Çalışma arkadaşlarımızla birlikte Bahçelievler Mahallemizde yapacağımız çalışmalarımıza bir oy vererek destek olursanız “hizmet bizim adımız olacak”.

-Mahallemize sözümüz söz: Muhtarlık “Ek” işimiz değil, “Tek” işimiz olacak.”

Hacı Odabaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kamil Deveci’ye teşekkür etti, başarılar diledi.