Geçtiğimiz haftalarda TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ile telefon görüşmesi yapan ve Çorum’a davet eden Zeki Gül, federasyon başkanının cumartesi günü Çorum’da olacağını belirtti.

Geçtiğimiz hafta sonu oynanan Düzcespor karşılaşmasına gelmesi beklenen ancak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İzmir programına katılması nedeniyle gelişi ertelenen Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin Çorum programı belli oldu. 

AK Parti Adayı Zeki Gül’ün davetlisi olarak yarın Çorum’da olacak olan TFF başkanı Mehmet Büyükekşi bir takım ziyaretlerde de bulunacak. 

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Milletvekili Adayı Zeki Gül “Türkiye Futbol Federasyonu Başkanımız sayın Mehmet Büyükelçi ile telefon görüşmesi yaparak Çorum’a davet etmiştim. Geçtiğimiz hafta sonu Çorum’a gelecekti ancak Sayın Cumhurbaşkanımızın İzmir programına katılması gerektiği için gelememişti. Federasyon Başkanımız Mehmet Büyükekşi tekrar telefonla arayarak Çorum’a geleceğini belirtti. Federasyon başkanımız yarın Çorum’da seçim ofisimizi ziyaret ettikten sonra Valiliğimizi de ziyaret edecek Öte yandan Çorum futbol kulübü altyapı tesislerini de ziyaret edecek. Federasyon başkanımızın yanı sıra Türkiye Futbol Federasyonu 2. Liglerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Can, EYG GYO Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Çelik, SİNPAŞ GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Çelik, OFİS Grup Yönetim Kurulu Başkanı Galip Yeşilbaş da Çorum’a gelerek spor yatırımları üzerine görüşmeler gerçekleştirecekler”dedi.

Haber Merkezi