Üniversite öğrencileri ile Kudüs bilinci konuşuldu Üniversite öğrencileri ile Kudüs bilinci konuşuldu

Selçuk Aslan, 5 Aralık 2016-27 Şubat 2018 tarihleri arasında Osmancık Kaymakamı olarak görev yapmıştı. 
Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi'ne göre; 57 ile yeni vali atandı. Yayınlanan kararname ile Düzce Valisi olarak da Selçuk Aslan atandı. 

SELÇUK ASLAN KİMDİR?

Düzce'ye vali olarak atanan Selçuk Aslan, 1978 yılında Kırşehir'de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Kırşehir'de tamamlayan Aslan, yükseköğrenimini 1998'de İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde tamamlayarak lisansüstü çalışmalara başladı. Yüksek Lisansını İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sosyal Yapı ve Sosyal Değişme Bilim Dalında "Kovancılar'ın Sosyal Yapısı" konulu tezinin kabulü ile bitirdi. Memuriyet hayatına 2000 yılında Maliye Bakanlığında başlayan Aslan, Kaymakam Adaylığı Sınavını kazanarak 27 Aralık 2001 tarihinde Edirne ilinde Kaymakam adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Kaymakam adaylığı döneminin sonunda katıldığı 89. Dönem Kaymakamlık Kursunu dönem birincisi olarak tamamlayarak Kayseri ili Tomarza ilçesi Kaymakamlığına asaleten atandı.
Selçuk Aslan, Kayseri-Tomarza Kaymakamı, Bingöl-Yayladere Kaymakamı, Elazığ-Kovancılar Kaymakamı, Rize-Pazar Kaymakamı, Çorum-Osmancık Kaymakamı, Mülkiye Müfettişi olarak görev yaptı. Vali Aslan, evli ve iki çocuk babasıdır.