Kaymakam Ayhan Akpay Kan Bağışı Kampanyasına katılarak, kampanyanın düzenlenmesinde emeği geçen İnönüzaferi İlkokuluna, Kızılay çalışanlarına ve kan bağışı yapan duyarlı vatandaşlara teşekkür etti.
Editör: Ebru Çalık
Kaymakam Ayhan Akpay Kan Bağışı Kampanyasına katılarak, kampanyanın düzenlenmesinde emeği geçen İnönüzaferi İlkokuluna, Kızılay çalışanlarına ve kan bağışı yapan duyarlı vatandaşlara teşekkür etti.