Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum Milletvekili Vahit Kayrıcı, Sungurlu’ya gelerek hemşehrilerine desteklerinden dolayı teşekkür etti. 
Pazar günü gerçekleşen Milletvekilliği seçimlerinden zaferle çıkan Milletvekili Vahit Kayrıcı, Sungurlu girişinde bir tesiste kalabalık bir heyet tarafından karşılandı. 

TEK TEK TOKALAŞARAK TEŞEKKÜR ETTİ

Kayrıcı, burada kendisi karşılamaya gelenlerle tek tek tokalaşarak teşekkür etti. Daha sonra konvoyla şehir merkezine gelen Kayrıcı, MHP İlçe Başkanlığı önünde hemşehrileriyle buluştu. Yapılan duanın ardından kurban kesildi. 
Kayrıcı, burada bir konuşma gerçekleştirerek, memleketinde Sungurlululara teşekkür etti. Vahit Kayrıcı, seçimden önce yaptığı konuşmada Milletvekili seçileceğini ve Pazartesi günü Sungurlu’ya tekrar gelerek teşekkür ziyaretinde bulunacağını vurgulamıştı. 

HERKESE KAPISININ AÇIK OLDUĞUNU SÖYLEDİ 

Konuşmasında Sungurlu’ya ve Çorum’a hizmet etmek için var gücüyle çalışacağını ifade eden Milletvekili Kayrıcı, herkese kapısının açık olduğunu söyledi. Burada Kayrıcı’ya vatandaşlar da yoğun ilgi göstererek ellerinde bayraklar ile ‘Vekil Vahit’ sloganlarıyla destek verdi.

Haber Merkezi

Editör: Ulaş Odabaş