Çorum’da ekonominin kalbinin attığı merkezlerden birisi olan Traktörcüler Sitesi de tüm iş yerlerini tek tek ziyaret eden İsmail Barış Coşgunsu, beraberinde İl Başkanı Fatih Softa, Merkez İlçe Başkanı Tarık Aktaş ve partililerle birlikte traktörcü esnafı ile dertleşti.

Esnaf, traktör alım-satımlarının yok denecek kadar az olduğunu belirtirken, sitede görevli bir vatandaş ise; “Burada sorun çok, aracı olmayan maalesef yürüyerek gelmek zorunda, çünkü ulaşım hizmeti yok” diye dertlendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan bayram mesajı: "muhalefet suçlayıcı dili bırakmalı!" Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan bayram mesajı: "muhalefet suçlayıcı dili bırakmalı!"

Gelecek Partisi Belediye Başkan Adayı Coşgunsu; “Burası ekonominin kalbinin attığı merkezlerden birisi. Elbette ki ulaşım sorunu olmamalıdır. Hatta bu bölgeye mutlaka bir de üst geçit yapılmalıdır. Böylesine önemli bir bölgeyi gezdik ve değerli esnafımızla görüşüp destek istedik, onlarca da şikayet aldık. Maalesef ki hem satış yok, hem de sorun çok her şey ortada” diye konuştu.

İsmail Barış Coşgunsu,  eski model bir traktöre binerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Editör: Merve Kayış