Çorum‘umuzun önde gelen bürokratlarından MEM Teftiş Kurulu Eski Başkanı Mehmet Akbaş’ın oğlu Mustafa Akbaş ile Fethiye Tarım, Beyaz Saray’da gerçekleşen muhteşem bir düğün töreniyle mutluluğa imza attı.

Bursa'da Osmangazili muhtarlar mazbatalarını aldı Bursa'da Osmangazili muhtarlar mazbatalarını aldı

Ankara ve Çorum siyaset, bürokrasi ve eğitim dünyasını bir araya getiren düğün töreninde nikahı Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın kıyarken, çiftin şahitliklerini Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı A. Burak Dağlıoğlu, Çorum Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Özel Kalem Müdürü Bilal Uyar, Varlık Fonu Özel Kalem Müdürü Faruk Çığla, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Ağırman, AK Parti 27. Dönem Milletvekili Erol Kavuncu, Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Eski Genel Müdürü ve Sanatçı-Yazar Bayram Bilge Tokel, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanı Osman Murat Çetin, Çevre ve Şehircilik Bakanliği Protokol Sorumlusu Doruk Uluğ yaptı.

 SEVİNÇLER BERABER ÇOĞALIR!

Nikah şahitlerinden Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı A. Burak Dağlıoğlu, “Yakın mesai arkadaşımız Mustafa Akbaş'ın bu güzel gününde  mutluluğuna ortak olmak istedik. Rabbimden dün ya da ve ahirette mutluluk ve huzur vermesini diliyorum” sözleri ile Çorum Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı ile beraber evlilik cüzdanını geline verdiler.

Nikah sonrası şahitler, gelin ve damat ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Siyaset, bürokrasi ve eğitim dünyasını buluşturan bu düğüne yoğun katılım gösterilirken, Milli Eğitim Bakanlığı Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanı Rahmi Ünal, Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanı Ramazan Yıldız, Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Beköz de genç çifti bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Genç çift tüm davetlilere yakın ilgi göstererek, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkür ettiler.