Çorum Futbol Kulübü'nü bugün atılan imzaların ardıdnan satın alan kaptan Murat Yıldırım ilk açıklamasını yaptı.

Bugün atılan imzaların ardından Çorum Futbol Kulübü'nün yeni başkanı, aynı zamanda takım kaptanı olan Murat Yıldırım oldu. Bu olay Türk futbolunda bir ilki de gerçekleştirmiş oldu.

Murat Yıldırım ilk açıklamasını Çorum Futbol Kulübü'nün sosyal medya hesabından paylaştı.

Murat Yıldırım, “Geçtiğimiz günlerde Çorum Futbol Kulübünden yapılan açıklamada, kulübün devri ile alakalı girişimlere başladığımız açıklanmıştı. Yaşanan süreç sonunda Çorum Futbol Kulübünü devralmış bulunmaktayız. Devir suresince şahsıma ve ekibime her konuda yardımcı olan, kulübümüz menfaati doğrultusunda ki yaklaşımlarını esirgemeyen eski kulüp başkanımız Sayın Fatih Özcan’a teşekkür ederiz” dedi.

Süper Lig'de fikstür çekildi, derbi tarihleri belli oldu Süper Lig'de fikstür çekildi, derbi tarihleri belli oldu

Yıldırım, “İlerleyen günlerde Sayın Oğuzhan Yalçın, kulüp başkanı olarak genişletilmiş basın toplantısı düzenleyecektir.

Şahsım; Çorum futbol kulübü futbolcusu ve kaptanı olarak geldiğim günden bu zamana kadar bana göstermiş olduğunuz destek ve teveccühten dolayı herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu desteği. Çorum şehri ve Çorum Futbol Kulübüne yakışır şekilde taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Birlikte başaracağız” diye konuştu.