Dinçer Solmaz: “Sansürün gölgesinde basın bayramı olmaz” Dinçer Solmaz: “Sansürün gölgesinde basın bayramı olmaz”

Bakan Mehmet Nuri Ersoy'un Çorum ziyareti, şehrin kültürel ve siyasi atmosferine yeni bir soluk getirdi. Ersoy, Çorum AK Parti İl Başkanlığı ziyaretinde, bölgenin turizm potansiyelini maksimize etmek için yapılan çalışmaları değerlendirdi.

Beraberinde AK Parti Çorum Milletvekilleri Av. Yusuf Ahlatcı, Av. Oğuzhan Kaya ve ilçe belediye başkanları ile birlikte AK Parti’yi ziyaret eden Bakan Ersoy’a burada İl Başkanı Av. Murat Günay, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ve diğer parti yetkilileri tarafından çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un Çorum ziyaretleri, şehrin kültürel, turistik ve siyasi geleceğine yönelik önemli işbirliklerinin kapısını araladı. AK Parti İl Başkanlığında yapılan görüşmeler, bölgenin turizm ve kültür potansiyelini daha da ileriye taşıma noktasında stratejik adımların atılmasını sağladı. Bu ziyaret, Çorum için yeni projeler ve fırsatlar anlamına gelmekte, şehrin ulusal ve uluslararası alanda tanıtılması için önemli bir zemin hazırlamaktadır.

Editör: Merve Kayış