Dernek Başkanı Erkan Karaca, Yönetim Kurulu Üyeleri ve dernek üyeleri ile bir süre sohbet eden İYİ Parti heyeti, geçtiğimiz aylarda kurulan derneğin ve yeni hizmet ofisinin hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Belediye Başkan Adayı Ahmet Ertekin, göreve seçilmeleri halinde hayata geçirecekleri bazı projeleri paylaşarak, halkın yoğun ilgi ve teveccühü ile karşılaştıklarını, 31 Mart seçimlerinin İYİ Partililerin zaferi ile sonuçlanacağını ifade etti.

Ziyaret sırasında İYİ Partililer, Gelecek Partisi heyeti ile Çorum Basın Derneği’nde karşılaştı.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Rumi Bekiroğlu, Belediye Başkan Adayı İsmail Barış Coşgunsu ile parti yetkilileri, İYİ Partili Erkan Yıldız, Belediye Başkan Adayı Ahmet Ertekin ve beraberindekilerle bir süre sohbet etti.

Çorum Basın Derneği Başkanı Erkan Karaca ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuklarına teşekkür etti.

500 yıllık tarihi camide buluşan köylülerden geleneksel bayramlaşma töreni 500 yıllık tarihi camide buluşan köylülerden geleneksel bayramlaşma töreni

İYİ Parti’nin Çorum Basın Derneği ziyaretine; İl Başkanı Erkan Yıldız, Belediye Başkan Adayı Ahmet Ertekin, Belediye Meclis Üyesi Kontenjan Adayı Bekir Özsaçmacı, İl Genel Meclis Üyesi Adayı Ali Rıza Ceylaner ve parti yöneticisi Burak Peker katıldı.

Editör: Merve Kayış