Çorum Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Recep Gür ile beraber, 62 yıldır Ulu Cami arkasındaki aynı mekanda hizmet veren Hayvalı Leblebi işletmesini ziyaret etti. Vali Dağlı, işletme sahipleri Kadir ve İsmail Avşar kardeşlerle bir araya gelerek, çalışmalarından dolayı tebrik etti ve başarılar diledi.

Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Recep Gür ile birlikte, 1962 yılından bu yana aynı mekanda leblebi üretimi gerçekleştiren Hayvalı Leblebi işletmesini ziyaret etti.

İşletme sahibi Kadir ve İsmail Avşar kardeşler ile sohbet eden Vali Dağlı, hayırlı ve bol kazançlar diledi.

Çorum Valisi Zülkif Dağlı, İskilip'te Kız Kur'an Kursunu Ziyaret Etti Çorum Valisi Zülkif Dağlı, İskilip'te Kız Kur'an Kursunu Ziyaret Etti

Çorum Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı’nın, 62 yıldır aynı mekanda hizmet veren Hayvalı Leblebi işletmesine yaptığı ziyaret, Çorum’un köklü esnaflık geleneğine ve leblebi üretimindeki başarısına duyulan saygıyı bir kez daha gösterdi. Vali Dağlı ve Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Recep Gür’ün takdirleri, Kadir ve İsmail Avşar kardeşlerin 62 yıllık emeklerini taçlandırdı. Hayvalı Leblebi’nin lezzeti ve kalitesiyle daha nice yıllar Çorum halkına hizmet vermesi dileğiyle, bu anlamlı ziyaret Çorum’un tarihine bir not olarak düşüldü.

Editör: Merve Kayış