ALACA, SUNGURLU, OSMANCIK, DODURGA, ORTAKÖY VE BOĞAZKALE

Kenan Taşkın: “AYM ve Danıştay kararı yok sayılamaz” Kenan Taşkın: “AYM ve Danıştay kararı yok sayılamaz”

Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Selim Aydın,  yoğun bir çalışma ve mücadele sonucu Çorum merkez ile Alaca, Sungurlu, Osmancık, Ortaköy ve Boğazkale ilçelerinde Türk Eğitim-Sen’in yeniden  yetkili sendika olduğunu belirterek, şöyle dedi:

“Azmin zaferidir bu. Bu başarı hepimizindir. Bu vesile ile şube yönetim kuruluma, kurum temsilcilerimize, kadın komisyonlarımıza ve  bu süreçte fedakarca, cesur ve onurlu duruş sergileyen bütün eğitim çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bu başarıda her bir üyemizin emeği, mücadelesi alın teri vardır. Bu zafer bizlere anamızın ak sütü gibi helaldir. Bizler Türk Eğitim-Sen olarak, yalan yanlış işleyen bozuk saatlerin tam aksine işimizi en doğru şekilde yapmaya ve büyümeye devam edeceğiz.

Bu vesileyle, bir kez daha hak arama mücadelemize emek ve gönül veren, bu başarıyı ortaya koyan  uç beylerimiz olan ilçe temsilcilerimiz ve yönetim kurullarına,  Kadınlar Komisyonumuza, İş yeri temsilcilerimize, İlkeli ve onurlu duruşun simgesi olan bütün  üyelerimize  teşkilatım adına  can-ı  gönülden teşekkür ediyorum. İl Milli Eğitim Müdürlüğü İl Geneli yetki süreci 24.05.2024 Cuma günü imza altına alınacaktır. Tutanaklar imza altına alındıktan sonra kamuoyuna gerekli açıklama ayrıca yapılacaktır.”

Editör: Merve Kayış