Yusuf Ahlatcı, Özel İdare Genel Sekreteri Recep Çıplak, İl Genel Meclis Başkanı Muhammed Fatih Temur, İl Genel Sekreter Yardımcıları ve İl Özel İdaresi kurum müdürleriyle biraraya gelerek; yürütülen çalışmaların niteliğini daha da artırmak ve hayata geçirilecek projeleri güçlendirmek için yeni projeksiyonlar üzerine fikir alışverişinde bulundu.

ACİL TALEPLER GÖRÜŞÜLDÜ

Toplantıda, köylerin karşılaştığı tüm taleplerin masaya yatırıldığını ve acil yapılması gereken hizmetleri görüştüklerini ifade eden Ahlatcı, “Özel İdare tam kadro olarak bilgi paylaşımı yaptı ve köy taleplerinin görüşlerini istişare ettik. Amacımız, köylerimizin en iyi hizmetleri alması için gerekli çalışmaları değerlendirmek ve en iyi imkânları sağlamak adına özveriyle çalışmaktır. Halkımızın refahı ve mutluluğu için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

YENİ ARAÇLARLA GÜÇLENDİ

Çorum İl Özel İdaresi bünyesinde kullanılmak üzere kuruma 2 adet 2024 model kombine sathı kaplama aracı, 1 adet 2024 model çöp konteynır yıkama aracı ve 1 adet 2024 model çöp transfer römorku kazandırıldığını ifade eden Ahlatcı, filoya yeni katılan araçlarla birlikte kırsalda hizmet kalitesini daha da artırmayı hedeflediklerini kaydetti. 

Bozbey’den Başkan Taban’a ziyaret Bozbey’den Başkan Taban’a ziyaret

MECLİS ÜYELERİYLE BULUŞTU

AK Parti Çorum Milletvekili Yusuf Ahlatcı, İl Özel İdaresindeki toplantıdan sonra bu kez de İl Genel Meclis Üyeleri ile biraraya geldi. Hem toplantıya katılan, hem de mecliste grubu bulunan partilerin üyeleriyle ayrı ayrı görüşen Ahlatcı, “Şehrimizin talepleri noktasında İl Genel Meclis üyelerimizle istişarelerde bulunduk. Kıymetli Meclis Üyelerimize misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi. Gece gündüz demeden çalışma gayreti içerisinde olacakları yeni dönemin hayırlı olması temenni eden Ahlatcı, “Tüm Meclis üyelerimizin yeni görevlerini tebrik ederek İl, İlçe ve köylerimize yapacakları hizmetlerde kendilerine başarı dileklerimizi ilettik” dedi.

Editör: Merve Kayış