Aylin Nazlıaka Çorum'da: Kadın Hakları ve Siyasi Gelecek Üzerine Konuştu! Aylin Nazlıaka Çorum'da: Kadın Hakları ve Siyasi Gelecek Üzerine Konuştu!

Açıklamada; “Okul müdürümüz ve hizmetlimizin sağlık durumları iyi olup hastanede ayaktan takip ve tedavileri devam etmektedir. Konu Valiliğimiz tarafından titizlikle takip edilmektedir” denildi.
Açıklamada şu ifadelere yer verildi:
"Bugün saat 15.00 sularından ilimiz merkezinde bulunan Başöğretmen Anadolu İmam Hatip Ortaokulu’nda S.D.S. isimli öğrencinin okul koridorunda bayılması üzerine Okul Müdürümüz Ömer Atılgan 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak öğrencinin tedavisi için okula Ambulans çağırmış, aynı zamanda öğrenci velisini arayarak konuyla ilgili bilgilendirmiştir.
Okula gelen ve öğrencinin ambulansla hastaneye gönderilmesine tepki gösteren öğrenci velisi yanında bulunan erkek şahısla birlikte Okul Müdürümüz Ömer Atılgan ve okulda görevli hizmetlimiz Mehmet Öztürk’ü darp etmiştir. Okul Müdürümüz ve hizmetlimizin sağlık durumları iyi olup hastanede ayaktan takip ve tedavileri devam etmektedir.
Konu Valiliğimiz tarafından titizlikle takip edilmektedir. Okul Müdürümüze ve hizmetlimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz."

Editör: Hacı Odabaş