İYİ Parti İl Genel Meclisi 1. Sıra adayı Ali Rıza Ceylaner, 31 Mart yerel seçimlerinden zaferle çıkıp mecliste görev alması halinde üreticinin, köylünün sesi olacağını, sorunların çözümü için gece – gündüz gayret göstereceklerini söyledi.

31 Mart yerel seçimleri öncesi sahada çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdüren Ali Rıza Ceylaner, Çorum Merkeze bağlı köyleri ziyaret ederek sorunları yerinde tespit ediyor.

Bozbey'den BESAŞ açıklaması... Alım gücünü biliyoruz ama sürdürülebilir olması gerek Bozbey'den BESAŞ açıklaması... Alım gücünü biliyoruz ama sürdürülebilir olması gerek

KÖYLERİ MERCEK ALTINA ALDI

Kınık, Kınıkdeller, Kireçocağı, Eski Karadona, Kösürelik, Karabayır, Hamdiköy, Yenihayat, Ertuğrul, Evciyenikışla, Evciortakışla, Evcikuzkışla, Hankozlusu, Karadona, Narlık ve Kalehisar köylerini ziyaret eden Ceylaner, yoğun ilgiyle karşılandı.

Ceylaner, “Köylerimizin derdini biliyorum ve köylerimize eşit hizmet ilkesi ile hizmet etmeye hazırım. Mecliste çiftçimizin, köylümüzün, halkımızın temsilcisi ve sesi olacağım” dedi.
Ceylaner'e ziyaretlerinde parti temsilcisi Nihat Öymen ile parti üyesi Yakup Mert de eşlik etti.

Kaynak: Yayla Haber