Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis Üyesi Tuncay Yılmaz, İlim Yayma Kavşağı’nda gerçekleşen kazalara isyan etti.

İlim Yayma Kavşağı hakkındaki sorunları Belediye Meclis Toplantısı’nda sık sık gündeme getiren Yılmaz, “Çevre yolundaki sorunu acilen çözün ah almayın dua alın” dedi.

Tuncay Yılmaz, “Geçtiğimiz aylarda belediye meclis toplantısında gündeme taşıdığımız ilim yayma kavşağında geçtiğimiz günlerde yine ölümlü trafik kazası ve bugünde aynı yerde 6 vatandaşımızın yaralandığı trafik kazası meydana geldi. İlim yayma kavşağı değil artık ölüm yayma kavşağı haline gelmiştir. Defalarca söyledik söylemeye devam edeceğiz tedbir almadığınız çözüm bulmadığınız her gün orada olan kazalardan sizler sorumlusunuz” açıklamalarında bulundu.

Çorum’da 4 bin 861 konut satıldı Çorum’da 4 bin 861 konut satıldı

Yılmaz, “Şehir içinde kalan çevreyolu alt geçitler üst geçitler battı çıktılar ve hatta güney çevre yolu gibi bir çok alternatif var iken hiç birini yapmadan boş ve bir türlü gerçekleşmeyen vaatler vererek bu sorunu çözemezsiniz. Milletvekillerinden Belediye Başkanına, Vali’den Karayolları Bölge Müdürüne kadar bir kez daha sesleniyoruz çevre yolundaki sorunu acilen çözün ah almayın dua alın” ifadelerine yer verdi.