Çorum’un Sungurlu ilçesinde kısa süre önce kurulan çocuk meclisi ikinci toplantısını gerçekleştirdi. Belediye Meclis Salonu’nda yapılan toplantıda, ilk toplantıda alınan kararlar değerlendirilirken, önümüzdeki günlerde yapılacak çalışmalar hakkında yeni kararlar alındı. Sungurlu Belediye Başkanı Muhsin Dere, çocuk meclisinin Çevre Haftası kapsamında önemli çalışmalara imza atacağını ve kendi emekleriyle bir dergi çıkaracaklarını belirtti.

Çorum’un Sungurlu ilçesinde kısa süre önce kurulan çocuk meclisi ikinci toplantısını gerçekleştirdi.

Belediye Meclis Salonu’nda yapılan toplantıda, ilk toplantıda alınan kararları değerlendirilirken önümüzdeki günlerde yapılacak çalışmalar hakkında kararlar alındı.

Vali Dağlı ve Başkan Aşgın öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu Vali Dağlı ve Başkan Aşgın öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu

Sungurlu Belediye Başkanı Muhsin Dere, "Çocuk meclisimiz 5-11 Haziran Çevre Haftası vesilesiyle çalışmalar yapacak ve bunun dışında kendi emekleriyle güzel bir dergi ortaya çıkaracak İnşallah. Çalışmalarının hem takipçisi hem de yardımcısı olacağımızı bildiriyor, yavrularımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Sungurlu’da kurulan çocuk meclisi, ikinci toplantısıyla birlikte önemli projelere imza atmaya hazırlanıyor. Çevre Haftası kapsamında yapılacak etkinlikler ve çocukların hazırlayacağı dergi projesi, ilçede büyük bir heyecan yaratıyor.

Kaynak: iha