Pursaklar Belediyesi tarafından düzenlenecek olan ‘Yaz Spor Okulları’ ile 7-14 yaş aralığındaki çocuklar, sporla dolu bir yaz geçirecek.

Spora, sporculara ve spor alanlarına yaptığı yatırımlarla vatandaşların büyük takdirini kazanan Pursaklar Belediyesi, her yıl ücretsiz olarak düzenlediği ‘Yaz Spor Okulları’ kayıtları başladı.

Ertuğrul Çetin: “7-14 yaş çocuklarımıza, uzman eğitmenlerimiz eşliğinde spor eğitimi veriyoruz”

Keçiören Belediyesi vatandaşlara aşure ve lokma dağıttı Keçiören Belediyesi vatandaşlara aşure ve lokma dağıttı

Çocukların yaz tatilinde zamanlarını verimli geçirebilmeleri için geleneksel hale getirdikleri ‘Yaz Spor Okulları’ eğitimi için kayıt sürecinin başladığını belirten Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, “Spor alt yapısına yapmış olduğumuz yatırımlarla gencinden yaşlısına bütün hemşehrilerimize hitap eden birçok spor dalında eğitim hizmeti veriyoruz. Her sene geleneksel hale getirdiğimiz üzere 7-14 yaş aralığındaki çocuklarımıza yönelik olarak uzman eğitmenlerimiz eşliğinde okul bahçelerinde spor eğitimi veriyoruz. Çocuklarımız, alacakları eğitimler ile hem boş vakitlerini kaliteli bir şekilde değerlendirirken, enerjilerini de doğru yerlerde atabilmelerine imkan sağlayacağız. Ücretsiz vereceğimiz kurslarımıza tüm çocuklarımızı bekliyoruz” dedi.

2 Temmuz’da başlaması planlanan eğitimler için futbol, basketbol ve voleybol kurslarına katılacak olan çocuklar, 24 - 28 Haziran tarihleri arasında eğitimin verileceği okullarda, 09.00-17.00 saatleri arasında başvuruda bulunabilecek.

Kaynak: iha