Pursaklar Belediyesi Başkanı Ertuğrul Çetin, Kurban Bayramı sonrası ilk mesai gününde belediye personeli ile bayramlaştı.

Pursaklar Belediyesi Başkanı Çetin, 9 günlük bayram tatilinin ardından belediye binasındaki birim müdürlükleriyle ve şantiyelerde çalışan personeli ziyaret ederek mesai arkadaşları ile bayramlaştı.

"Büyük bir emek ve gayretle herhangi bir aksaklık olmadan Kurban Bayramını ve 9 günlük bayram tatilini tamamladık"

Personelin Kurban Bayramı’nı tebrik eden Çetin, "Kurban Bayramı’n süreci boyunca hemşehrilerimize en iyi hizmeti vererek onların huzurları için görevimizin başındaydık. Büyük bir emek ve gayretle herhangi bir aksaklık olmadan Kurban Bayramı’nı ve 9 günlük bayram tatilini tamamladık. Özverili çalışmalarından dolayı tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Dün olduğu gibi bugün de, yarın da yoğun tempoda göstereceğiniz çalışmalarınızda her birinize kolaylıklar diliyorum. Ailenizle ve sevdiklerinizle nice nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum" dedi.

Quick Finans’tan 700 milyon liralık tahvil ihracı Quick Finans’tan 700 milyon liralık tahvil ihracı

Personelle bir süre sohbet eden Çetin, bayramlaşma merasiminin ardından günün anısına çalışma arkadaşları ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: iha