Çorum'un Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın, oğlunun nikahını kıydı. Mustafa Aydın oğlu Ali Ensar, Sümeyye ile dünya evine girdi.

Çorum'un Dodurga İlçesi’nin başarılı Belediye Başkanı Mustafa Aydın, hafta sonu farklı bir mutluluk yaşadı.

Gülüzar ve Mustafa Aydın çiftinin oğlu Ali Ensar ile Aysel-Ramazan Uğur çiftinin kızı Sümeyye, Dodurga Belediyesi Düğün Salonu’nda hafta sonu gerçekleştirilen muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

Teknofest Gençleri Türkiye Büyük Millet Meclisinde Teknofest Gençleri Türkiye Büyük Millet Meclisinde

Düğün törenine; Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, MHP Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, ilçe belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, kurum müdürleri, oda başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Görkemli geçen düğünü farklılaştıran bir başka güzellik ise Başkan Mustafa Aydın’ın oğlunun nikahını kıyması oldu.

Oğlu Ali Ensar ve gelini Sümeyye Uğur’un nikahını Belediye Başkanı Aydın, çocuğunun nikahını kıymanın tarif edilemez bir duygu olduğunu söyledi. Genç çiftin şahitliğini ise Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın yaptı.
Genç Çifte evlilik cüzdanlarını Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, ömür boyu mutluluk dileğinde bulunarak takdim etti.

Aydın, en mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan misafirlerine teşekkür etti. Törene katılan davetliler Sümeyye- Ali Ensar çiftini kutlayarak, ömür boyu mutluluklar dilediler.

Aydın ve Uğur ailesini kutlar, genç çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.