Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Talas Gençlik Merkezi’ndeki gençlerle ve aileleriyle bir araya gelerek, tecrübe paylaşımında bulundu.Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Gerçekleştirdiği proje ve çalışmalarla genç dostu şehir ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden alan Başkan Büyükkılıç, gençlerle her fırsatta bir araya gelmeyi sürdürüyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne ait Talas Gençlik Merkezi’ni ziyaretinde Başkan Büyükkılıç’a Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Öztürk, İşletmeler ve İştirakler Daire Başkanı Cenani Ayaydın eşlik etti.

Talas Gençlik Merkezi’nde gerçekleşen samimi ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, gençler ve aileleri ile bir raya gelerek sohbet etti. Gençleri göz bebeği, ülkenin geleceği olarak niteleyen ve gençlere öğütlerde bulunarak tecrübelerini aktaran Büyükkılıç, onlardan kendilerini geliştirmelerini, donanımlı hale gelmelerini istedi.

26. Kayısı Festivali'nde Oğuzhan Koç sahne alacak 26. Kayısı Festivali'nde Oğuzhan Koç sahne alacak

Güzel, aydınlık yarınların nesillerini yetiştirmedeki emekleri nedeniyle gençlerin ailelerine de teşekkür eden Büyükkılıç, ailelerle de sohbet etti.

Kaynak: igf