Abhazya Cumhuriyeti Devlet Geriye Dönüş Komitesi Başkanı Vadim Kharazia ve Türkiye ile ilgili Bölüm Başkanı Inal Khutaba ile toplantı yapan Alaca Belediye Meclis Üyesi Kadim Erdugan, çeşitli konulara ilişkin görüş alışverişinde bulundular. 

Alaca’nın yetiştirdiği boksör Enver Aydoğan Bzagua ile de görüşme gerçekleştiren Alaca Belediye Meclis Üyesi Kadim Erdugan, kendisine başarılar diledi.

Erdugan, “Enver Aydoğan Bzagua doğmuş olduğu toprakları Alaca’yı en iyi şekilde yurt dışında temsil etmektedir. Bunun gururu ve onurunu yaşamaktayız. Ayrıca Sayın Vadim Kharazia böyle bir sporcuyu yetiştirdiği için Alaca Belediyesi ve tüm Alaca halkına teşekkürlerini sundu” dedi. 

Vedat Mutlu, Alaca Belediyesi için aday adaylığı başvurusunda bulundu Vedat Mutlu, Alaca Belediyesi için aday adaylığı başvurusunda bulundu

Abhazya Cumhuriyeti Devlet Geriye Dönüş Komitesi Başkanı Vadim Kharazia, Kadim Erdugan’a Abhazya’ya gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten ötürü teşekkür etti ve Alaca Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltu ve tüm meclis üyelerine saygı ve selamlarını iletti.