MHP Çorum Milletvekili Vahit Kayrıcı, Kargı, Laçin ve Boğazkale ilçelerini ziyaret ederek, belediye başkan adaylarına destek istedi.

MHP İl Başkanı Mehmet İhsan Çıplak, Ülkü Ocakları İl Başkanı Orhan Tosik ve parti yöneticilerinin de katıldığı ilçe ziyaretlerinde MHP Çorum Milletvekili Vahit Kayrıcı, büyük bir coşkuyla karşılandı.

Çorum belediyesi 142 işçi için kura çekecek Çorum belediyesi 142 işçi için kura çekecek

Milletvekili Kayrıcı, Kargı Belediye Başkan Adayı Selahattin Erdoğan, Laçin Belediye Başkan Adayı Ünal Gevşek ve Boğazkale Belediye Başkan Adayı Mesut Ocaklı’ya destek istedi.

Belediye başkan adaylarının verdiği her sözün kendi sözü olduğunu ifade eden Kayrıcı, ele ele güç birliği yaparak ilçe belediyelerini hak ettiği yere getirebilmek için çalışacaklarını ifade etti.
Konuşmasında Cumhur İttifakının ülkemiz ve milletimiz için öneminden bahseden Kayrıcı, 31 Mart seçimleri öncesinde genelden yerele birlik ülkede dirlik politikası ile hareket ettiklerini söyledi. Yerel seçimlerde MHP'nin tüm ilçe belediyelerinde güçlü ve iddialı olduğunu vurgulayan Kayrıcı, tüm ilçe belediyelerinde üç hilali dalgalandıracaklarının altını çizdi.