Büyükşehirden ücretsiz tercih danışma desteği Büyükşehirden ücretsiz tercih danışma desteği

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, “Ekiplerimiz, bayram sonrasında oluşabilecek kötü koku ve sineklenme gibi sorunlarla karşılaşmamanız için konteynır yıkama ve dezenfekte işlemlerini aralıksız sürdürüyor” dedi.

Gölbaşı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı’nın ardından oluşabilecek kötü koku ve sineklenme sorunlarına karşı dezenfekte ve yıkama işlemleri gerçekleştirdi. Yıkama ve dezenfekte işlemleri ilçenin tüm mahallelerinde yapılırken, program dahilinde çalışmaların en kısa sürede tamamlanması planlanıyor. Vatandaşların hijyenik bir ortamda bayram sonrası yaşamlarını sürdürebilmeleri için çalışmaların aralıksız devam edeceği bildirildi.

"Temiz ve düzenli bir Gölbaşı için çalışmaya devam edeceğiz"

Gölbaşı Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, yapılan temizlik çalışmalarına ilişkin, "Kurban Bayramı’nın ardından belediyemiz olarak ilçemizin hijyen ve temizliğine büyük önem veriyoruz. Ekiplerimiz, bayram sonrasında oluşabilecek kötü koku ve sineklenme gibi sorunlarla karşılaşmamanız için konteynır yıkama ve dezenfekte işlemlerini aralıksız sürdürüyor. Siz değerli hemşehrilerimizin sağlıklı ve huzurlu bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri bizim için çok önemli. Hep birlikte temiz ve düzenli bir Gölbaşı için çalışmaya devam edeceğiz. Tüm halkımıza sağlıklı ve mutlu günler dilerim" diye konuştu.

Kaynak: iha