Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Behiç Akkaş, Organize Sanayi Bölgesine kurulan fabrikaların hafriyat çalışmalarına iş makineleri göndererek destek olan Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a teşekkür etti.

TSO Başkanı Behiç Akkaş, Milli Savunma Bakan Yardımcısı hemşehrimiz Muhsin Dere’nin girişimleri sonucu OSB’de geçtiğimiz ay çalışmalarına başlanan fişek fabrikasının ardından kapsül fabrikası için de hafriyat çalışmalarının başladığını hatırlattı.

Çorum'da yapılıyor! Ülke ekonomisine yılda 6 milyon TL katkı sağlayacak Çorum'da yapılıyor! Ülke ekonomisine yılda 6 milyon TL katkı sağlayacak

Behiç Akkaş, OSB’deki fabrikaların hafriyat çalışması için ihtiyaç duyulan iş makinaları için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ile irtibata geçerek talepte bulunduklarını belirtti. Çorum Belediye Başkanı Aşgın’ın taleplerini olumlu karşılayarak hemen Sungurlu’ya iş makineleri gönderdiğini ifade eden Behiç Akkaş, Belediye Başkanı Aşgın’a katkısı ve desteğinden dolayı teşekkür etti.