İstanbul Esenlerde 2000 yılında kurulan Esenler Çorumlular Derneği, üye ve hayırseverlerin bağışladığı nakdi yardımı ile 300 adet ramazan kumanyası kolileri hazırladı.

İstanbul’da ihtiyaç sahibi ailelere 90 adeti dağıtılan kumanyaların 210 adeti dernek merkezinde bulunan üye köy temsilcileri tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi bulunan 15 köye Dernek Başkanı Kemal Alkan ve yönetim kurulu üyeleri Aydın Bozkurt, Hasan Şimşek, Mehmet Ali Alkan ve Çorum Temsilcisi Murat Yılmaz tarafından dağıtıldı.

Kablo hırsızları yakalandı! 2 gözaltı Kablo hırsızları yakalandı! 2 gözaltı

İhtiyaç listesi dışında kalan ramazan kolilerinin 50 adeti Mecitözü Kaymakamlığı fakir fonuna 15 kolisi Mecitözü Belediyesi’ne 25 kolisi Mecitözü Dernekler Federasyonuna ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere teslim edildi.

Dernek yönetimi tarafından, “Bu süreçte bizimle ilgilenen ilgi ve alakasından dolayı Mecitözü Kaymakamı Mustafa Atış,a Mecitözü Belediyesi Başkanı Veli Aylar,a Mecitözü Dernekler Federasyonu Başkanı Kemal Tepe’ye ve köy muhtarlarına ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz” denildi.