Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, bir ömür boyu beraber olmaya "evet" diyen çiftlerin mutluluklarına ortak oluyor.

Her gün, her hafta çok sayıda çiftin nikâh merasimini gerçekleştiren Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, düğün merasimlerinin tamamına katılmaya gayret gösterirken, vatandaşların en özel günlerinde yanlarında olmaya devam ediyor.

"Her hafta onlarca çiftimizin nikâhlarının kıyıyor, mutluluklarına ortak oluyoruz"

Bakan Yumaklı’dan ’biyoçeşitlilik’ açıklaması: "Bazı türlerin yurt dışına kaçırılma girişimleri oluyor" Bakan Yumaklı’dan ’biyoçeşitlilik’ açıklaması: "Bazı türlerin yurt dışına kaçırılma girişimleri oluyor"

İmkân buldukça hemşehrilerinin davetlerine yetişmeye gayret edip heyecanlarına ortak olduklarını belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, "Her hafta onlarca çiftimizin nikâhlarının kıyıyor, mutluluklarına ortak oluyoruz. Dünyaevine giren çiftlerimizin mutluluklarının, birbirlerine olan sevgi ve saygının her geçen gün artarak devam etmesini temenni ediyorum. Çiftlerimizin evliliklerini, bir ömür boyu saygı, sevgi ve hoşgörü çerçevesinde yürütebilmelerini temenni ediyor, dünya evine giren tüm vatandaşlarımıza ömür boyu mutluluklar diliyorum" dedi.

Nikâh merasiminde mutluluğu gözlerinden okunan çiftler, bu özel günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan ve nikâhlarını kıymalarından dolayı Başkan Ertuğrul Çetin’e teşekkürlerini iletti.

Kaynak: iha