Çorum Belediyesi, emekliler için yeni bir tesisi hizmete sundu. Güngörmüşlerin çay-kahve içip sohbet edebilecekleri Emekliler Lokali törenle açıldı.

CUMHUR İTTİFAKI TEMSİLCİLERİ KATILDI

Törene MHP Merkez İlçe Başkanı Ahmet Kurtbaş, Ülkü Ocakları Başkanı Orhan Tosik, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Emekliler Derneği Başkanı Hıdır Kınıklı, AK Parti ve MHP’den bazı parti yöneticileri katıldı.

ESKİ BELEDİYE HİZMET BİNASINDA

Yapılan açıklamaya göre; Çorum Belediyesi halkın ihtiyaçlarını gözeterek her kesime hitap eden yatırım ve projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın yeni dönem seçim taahhütlerinden biri olan Emekliler Lokalinin geçici yeri hizmete açıldı. Gazi Caddesi’ndeki eski belediye hizmet binasının birinci katına yapılan Emekliler Lokali Sosyal Tesisleri’nin açılışı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Halil İbrahim Aşgın, yeni dönemde çalışacağı müdürlerini belirledi Halil İbrahim Aşgın, yeni dönemde çalışacağı müdürlerini belirledi

EMEKLİLER MUHABBET ETTİ

Emeklilerin sohbet edip güzel vakit geçirebilecekleri bir yeri hayal ederek Emekliler Lokali’ni hazırladıklarını açıklayan Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın “Emeklilerimiz burada gazetelerini okuyup televizyonda haberlerini izlerken bir yandan çay içip sohbet edebilecekler. Ayrıca burada masa tenisi, bilardo ve satranç masalarının yer aldığı oyun odaları oluşturduk. Kütüphanesiyle, mescidiyle tüm detaylarını düşünerek hazırladığımız Emekliler Lokali Sosyal Tesisimiz tüm hemşehrilerimize hayırlı olsun.” dedi.

YENİ LOKAL YENİ DÖNEMDE

Emekliler Lokali’nin geçici olarak eski belediye hizmet binasında hizmet vereceğini belirten Başkan Aşgın, önümüzdeki süreçte Tarihi Kent Meydanı’nda hem tarihi Hükümet Konağı’nın canlandırılacağı hem de emekliler lokali olarak kullanılacağı bir projeyi hayata geçireceklerini de sözlerine ekledi.