Geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurul ile birlikte oluşturulan CHP’nin yeni Çorum İl Yönetimi, Milletvekili Mehmet Tahtasız ile birlikte Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Yusuf Ahlatcı, Çorumluların kalplerindeki sevgiye ve dualarına talibiz Yusuf Ahlatcı, Çorumluların kalplerindeki sevgiye ve dualarına talibiz

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Çorum İl Başkanı Dinçer Solmaz ve beraberindeki kurultay delegelerini makamında kabul etti. CHP lideri Kılıçdaroğlu’na Çorum Milletvekili Mehmet Tahtasız da eşlik etti.
Dinçer Solmaz, geçtiğimiz 10 Ekim tarihinde yapılan ve tek liste halinde gidilen genel kurulda İl Başkanı seçilmişti. Solmaz, daha sonra mazbatasını alarak resmen göreve başlamıştı. İl Başkanı Solmaz ve kurultay delegeleri, ilk olarak Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarete kurultay delegeleri; Dinçer Solmaz, Utku Ulaş Taşar, Özgür Kılıç, Kenan Sir, Burçin Solmaz Polat, Feridun Ayvazoğlu, Veli Uysal ve Celal Uysal katıld