Çorum’da 2024 Yılı KÖYDES Programı kapsamında yapılacak yatırımların görüşüldüğü KÖYDES İl Tahsis Komisyonu Toplantısı, Çorum Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı’nın başkanlığında gerçekleştirildi. Valilik Toplantı Salonunda yapılan toplantıya, Vali Yardımcısı Tamer Orhan, İlçe Kaymakamları, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Cıplak ve diğer yetkililer katıldı. Toplantıda, kırsal kalkınma projeleri ve yatırım planları üzerinde durularak, çeşitli kararlar alındı.

Vali Yardımcısı Tamer Orhan, İlçe Kaymakamları, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Cıplak ve bazı yetkililerin katıldığı toplantıda gündem değerlendirilerek bazı kararlar alındı.

2024-YKS sonuçları açıklandı 2024-YKS sonuçları açıklandı

Çorum Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başkanlığında gerçekleştirilen KÖYDES İl Tahsis Komisyonu Toplantısı, 2024 Yılı KÖYDES Programı kapsamında yapılacak yatırımların görüşülmesi ve karara bağlanması açısından büyük önem taşıdı. Vali Yardımcısı Tamer Orhan, İlçe Kaymakamları, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Cıplak ve diğer yetkililerin katılımıyla yapılan toplantıda, kırsal kalkınma projelerinin etkin bir şekilde hayata geçirilmesi için önemli adımlar atıldı. Alınan kararlar doğrultusunda, Çorum’un kırsal bölgelerinde yapılacak yatırımların, bölge halkına daha iyi hizmet sunulmasına katkı sağlayacağı ifade edildi.

Kaynak: Yayla Haber