Karayolu kenarındaki menfez işlevini yitirince araziler suyla doldu Karayolu kenarındaki menfez işlevini yitirince araziler suyla doldu

Çorum Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı başkanlığında Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen Osmancık OSB Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyeti Toplantısı’nda, Osmancık OSB'nin yeni Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyeleri seçildi. Toplantıya katılan Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay ile birlikte, OSB’de yatırım yapan firmaların talepleri de masaya yatırıldı.

Osmancık OSB Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyeti Toplantısı, Vali Doç. Dr. Zülkif Dağlı başkanlığında gerçekleştirildi ve toplantıda yeni Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyeleri belirlendi. Toplantıya katılan Osmancık Kaymakamı Ayhan Akpay ile birlikte, OSB’de yatırım yapan firmaların talepleri görüşüldü ve bu taleplerin en kısa sürede hayata geçirilmesi için adımlar atıldı. Toplantı, Osmancık OSB’nin gelecekteki yatırımları ve projeleri için önemli kararların alındığı verimli bir oturum olarak değerlendirildi.

Editör: Ebru Çalık