Cumhuriyet Halk Partisi Çorum Belediye Başkan Adayı Mimar Hasan Levent Çöphüseyinoğlu, Çorum’un 30 yıllık halkçı, sosyal demokrat belediyeciliği özlemini sona erdireceklerini, 1 Nisan sabahı güneşli bir bahar gününe merhaba diyeceklerini söyledi.

Esnafa ve sivil toplum kuruluşlarına yönelik ziyaretlerini yoğun bir tempoda sürdüren Çöphüseyinoğlu, beraberinde parti yetkilileri ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte Çorum Basın Derneği’ni ziyaret etti.

CHP heyeti, Çorum Basın Derneği’nin kentimize ve basın camiasına hayırlı-uğurlu olmasını dileyerek, 31 Mart yerel seçimlerinden zaferle çıkıp Çorum’u halkçı belediye ile buluşturmaları halinde uygulayacakları projelerden bahsetti.

Nefes YDD, 200 çocuğa giysi, 360 aileye  900 kg kurban eti dağıttı Nefes YDD, 200 çocuğa giysi, 360 aileye  900 kg kurban eti dağıttı

Dernek Başkanı Erkan Karaca, Yönetim Kurulu Üyeleri ve dernek üyeleri ile bir süre sohbet eden Çöphüseyinoğlu ve beraberindekiler, Çorum’un temel sorunları ve gündeme ilişkin görüşlerini açıkladı.

Ziyarette Belediye Başkan Adayı Çöphüseyinoğlu’na; CHP İl Başkanı Av. Dinçer Solmaz, Merkez İlçe Başkanı Av. Utku Ulaş Taşar ile belediye meclis üyesi adayları da eşlik etti. 
Çorum Basın Derneği Başkanı Erkan Karaca ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuklarına teşekkür etti.

Kaynak: Yayla Haber