Başrollerinde Ahmet Kural, Cengiz Bozkurt, Serdar Gökhan gibi ünlü oyuncuların yer aldığı, çekimleri Kargı’nın Hacıhamza Köyü’nde yapılan 'Efsane' filmini Kargılılar da izledi. AK Parti Kargı Belediye Başkan Adayı Cahit Arpa, 3 seans olarak ‘Efsane’ filmini Kargı halkına izletti. 

Belediye Kültür Sitesinde gösterime sunulan filme Kargılılar da büyük ilgi gösterdi. AK Parti Kargı Belediye Başkan Adayı Cahit Arpa, çekimlerinin çoğu Kargı’nın Hacıhamza Köyü’nde geçen ‘Efsane’ filmini Kargılıların da izlemesi gerektiğini düşündüklerini ifade ederek, Kargılılara sinema keyfi yaşatmanın mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi. 

Kamu personeli okuyor, kitap okuma alışkanlığı her kesime yayılıyor Kamu personeli okuyor, kitap okuma alışkanlığı her kesime yayılıyor

Kargı halkı ile birlikte olmaktan mutluluk duyduğunun altını çizen Cahit Arpa, Kargı’nın hizmetin en iyisini hak ettiğini vurguladı. ‘Efsane’ filmini izleyen vatandaşlar ise Başkan adayı Cahit Arpa’ya teşekkür ettiklerini dile getirerek, filmi beğendiklerini ifade ettiler. 

Editör: Ebru Çalık