Hemşire anne Sevilay Keskin ve hemşire baba Mustafa Keskin'in SMA Tip 1 hastası 3 aylık bebekleri Alp Keskin için bir destek de Çorum’un Ortaköy ilçesinden geldi.

Alp bebeğin tedavisine katkı vermek amacıyla Ortaköy 15 Temmuz Şehitleri Tören Alanı’nda bir kermes düzenlendi. Kermese ilçe halkı yoğun katılım sağladı.

Öğrencilere “Tim Jandarma Çizgi” Filmi İzletildi Öğrencilere “Tim Jandarma Çizgi” Filmi İzletildi

Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, yaptığı açıklamada şöyle dedi: ‘’Minik yavrumuz, yeğenimiz Alp Keskin’e destek olmak amacıyla ilçemiz tören alanında yerimizi aldık, Özellikle hanım kardeşlerimiz olmak üzere İlçe halkımız büyük bir katılım sağladı. Alp’e destek olmak ve tedavisine katkı sağlamak için kardeşlerimiz büyük bir özveri ile çalışıyor, çok şükür kampanyada il genelimizde kendisini hissettirdi. Tabi bu sadece bizim ilimiz ile sınırlı kalmamalı. Ülke genelinden de destek bulmalıyız. SMA1 hastası minik yavrumuz ALP Keskin’e destek olmak sanatçılarımızdan, iş insanlarımızdan, spor camiamızdan, siyasetçilerimizden, kısacası toplumun her kesiminden katkı sağlanmalı.” dedi.