Süperstar Ajda Pekkan, Beşiktaş Tüpraş Stadyumu'nda hayranlarıyla buluştu ve kariyerinde bir ilke imza attı. Konserde sahneye dev bir orkestra eşliğinde çıkan Pekkan'a Selda Bağcan, Nilüfer, Mazhar Fuat, Işın Karaca, Hande Yener, Cem Adrian, Mabel Matiz, Semicenk, Motive, Norm Ender ve Dolapdere Bing Gang eşlik etti. Pekkan, bu kadar heyecanlı olmadığını belirterek sahne arkadaşlarına teşekkür etti.

Ajda Pekkan Sahne

Süperstar Ajda Pekkan, kariyerinde bir ilke imza attı. Beşiktaş Tüpraş Stadyumu'nda hayranlarıyla buluşan Pekkan, Eurovision Şarkı Yarışması'nda bile bu kadar heyecanlanmadığını dile getirdi. Süperstar olarak anılan Ajda Pekkan, Beşiktaş Tüpraş Stadyumu'nda hayranlarıyla buluştu. Konserin sunuculuğunu ise Çağla Şikel üstlendi. Dev bir orkestrayla sahne alan Ajda Pekkan'a konserde; Selda Bağcan, Nilüfer, Mazhar- Fuat, Işın Karaca, Hande Yener, Cem Adrian, Mabel Matiz, Semicenk, Motive, Norm Ender ve Korosu ile Dolapdere Bing Gang eşlik etti.

Ajda Pekkan 1

Nez'den 'Arabada Yoklama'da samimi itiraflar Nez'den 'Arabada Yoklama'da samimi itiraflar

Konserde duygularını dile getiren Ajda Pekkan, ilk kez Eurovision Şarkı Yarışması'na katıldığında bile bu kadar heyecanlanmadığını belirterek, "Çok değerli yol arkadaşlarımla sahne alacağım. Onlarla beraber olmak hayalimdi. Kısmet bu akşammış" dedi.

Müzikseverleri "İyi akşamlar İstanbul" diyerek selamlayan Pekkan, "Bu büyülü atmosferde sizlerle beraber çok güzel bir geceye imza atacağımıza inanıyorum. Müzik endüstrisinde tarihi bir müzikal şölen ve değerli bir arşiv bırakacağız diye umut ediyorum. İnşallah öyle yaparız. Beni buralara taşıyan çok değerli halkımıza ve sahne alacak değerli arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Ajda Pekkan 2

Pekkan'ın efsane şarkılarını sanatçı arkadaşlarıyla beraber söylediği "Ajda Pekkan & Arkadaşları" konserine müzikseverler yoğun ilgi gösterdi.

Ajda Pekkan'ın Beşiktaş Tüpraş Stadyumu'ndaki konseri, müzikseverlere unutulmaz anlar yaşattı. Pekkan'ın efsanevi şarkılarını ünlü sanatçı arkadaşlarıyla birlikte seslendirdiği bu gece, müzik endüstrisinde tarihi bir anı olarak yerini aldı. Pekkan, hayranlarına ve sahne arkadaşlarına teşekkür ederken, bu tür etkinliklerin devam edeceğini belirtti. Bu büyülü konser, Türk müzik tarihinde önemli bir yer edindi.

Editör: Haber Merkezi