Başkan Alpay Alpagut Engin'den Babalar Günü Mesajı Başkan Alpay Alpagut Engin'den Babalar Günü Mesajı

Ziyaret sırasında konuşan Ahlatcı, “Bugün, Küçük Sanayi Sitesinde esnaf kardeşlerimizle sıcak bir öğle yemeği sofrasında bir araya geldik. Birlikte paylaştığımız güveç, sadece lezzetli bir yemek değil, aynı zamanda samimi bir dayanışmanın da simgesiydi. Birlikte nice güzel anılar yaşamak dileğiyle” dedi.

TALEPLERİ DİNLİYOR

Ziyaret sırasında esnafların sorun ve taleplerini dikkatle dinleyen Ahlatcı, esnafın günlük hayatındaki önemine vurgu yaparak, onların çalışmalarının ülke ekonomisine katkı sağladığını belirtti. Ahlatcı, esnafın ekonomik kalkınmada önemli bir rol üstlendiğini ve toplumun can damarı olduğunu belirterek çözüm odaklı çalışmalarının süreceğini söyledi.

ZİYARETLER SÜRECEK

Çorum’da esnaf ziyaretlerinin devam edeceğini vurgulayan Milletvekili Yusuf Ahlatcı, esnafın taleplerini ve ihtiyaçlarını yerinde gözlemleyerek çözüm süreçlerine katkı sağlayacağını ifade etti. Ayrıca, misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri için esnaflara teşekkür eden Ahlatcı, bu tür ziyaretlerin önemine vurgu yaparak, halkın temsilcileri olarak vatandaşlarla doğrudan iletişim kurmanın büyük bir önem taşıdığını belirtti. Ahlatcı, tüm esnaflara hayırlı ve bereketli kazançlar diledi.

Editör: Kubilay Olcan