Çorum Muhtarlar Federasyonu Başkanı Zeki Oral ve Altınbaş Köyü Muhtarı Birol Alanbay, Çorum Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen üyeliği seçimlerinde aday olduklarını açıkladılar.

Çorum Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin 2022 yılı Mayıs ayı Olağan Toplantısı 9 Mayıs Pazartesi günü saat 12.30’da Şehit Emin Güner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonu’nda yapılacak.  Toplantıda 2021 yılı kesin hesabı ve faaliyet raporu görüşülecek ve Encümen Üyeleri seçileceği toplantı yapacak.

ZEKİ ORAL VE BİROL ALANBAY ADAY

Gözden kaçırmayın

ODTÜ Korosu Çorum’da konser verecek ODTÜ Korosu Çorum’da konser verecek

Çorum Muhtarlar Federasyonu Başkanı Zeki Oral ve Altınbaş Köyü Muhtarı Birol Alanbay, 9 Mayıs Pazartesi günü yapılacak olan Çorum Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen üyeliği seçiminde aday olduklarını açıkladılar.

ENCÜMEN ÜYELİĞİNE 4 KİŞİ SEÇİLECEK

Çorum Valisi Yardımcısı Tamer Orhan başkanlığında yapılması beklenen toplantıya Çorum İl Genel Meclisi üyeleri ve merkeze bağlı köy muhtarları katılacak.
Birlik Encümen Üyeliği için İl Genel Meclisi üyelerinden 2 ve merkez köy muhtarları arasından ise 2 üye olmak üzere 4 üyenin belirlenmesi için seçim yapılacak. Seçimlerde merkeze bağlı 198 köyün muhtarı ve  İl genel meclisi üyeleri oy kullanacak.