Haftalık Olağan İskilip İlçe Yönetim Kurulu Toplantısına katılmak üzere İskilip’e giden AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, ilçenin sıkıntılarını da değerlendirdi.

Mehmet Tahtasız: Emekli aylığı zam teklifimizi AKP ve MHP reddeddi Mehmet Tahtasız: Emekli aylığı zam teklifimizi AKP ve MHP reddeddi

Özellikle İlçe köylerinin sorunlarının çözümü noktasında çalışmalara başlandığını belirten İl Başkanı Yusuf Ahlatcı; “Köylerimizin  sorunlarını çözüm odaklı olması için gece gündüz demeden Ak Parti dönemlerinde hizmetle buluşan köylerimize daha çok hizmet götürmek için çalışıyoruz. Bu bir Sevda işidir. Sevdası olmayanın davası olmaz. Bu süreçte millete hizmet yolunda ilk günkü aşk ve heyecanla çalışan il ve ilçe teşkilatlarımızın her kademesinde görev alan yol ve dava arkadaşlarıma, İl Genel Meclisimize, İl Özel İdaremize ve katkı sağlayan herkese teşekkür ediyor, İskilip’e bağlı köylerimizin sorunlarının çözüme kavuşturulması için hep birlikte çözüm odaklı çalışıyoruz“ dedi.

İskilip ziyaretinde İl Başkanı Yusuf Ahlatcı’ya; İl Başkan Yardımcıları Ercan Daşdan, Abdulkadir Karakuş, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş, İl Genel Meclis Üyeleri Fehmi Yağlı, Duran Bıyık, İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı İlyas Akyol, Yol Şube Müdürü Mehmet Çetin Kaya, İl Özel İdaresi İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürü Fevzi Şahin, İskilip İlçe Başkanı Yusuf Kaya, İskilip Gençlik Kolları Başkanı Ali Özçelik ve İskilip yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.