Vatandaşla her zaman iç içe olan ve sık sık esnaf ziyaretleri yapan AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Gazi Caddesinde hizmet veren esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Tuncay Yılmaz: Herkes görmezden geliyor, İntiharlar Çorum'un en büyük sorunu Tuncay Yılmaz: Herkes görmezden geliyor, İntiharlar Çorum'un en büyük sorunu

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, vatandaşların ve esnafın sorunlarını sahada gezerek çözdüklerini belirterek “ Sadece il binamızda oturarak sorun çözmeyi tercih etmiyoruz. Sahaya inerek, sorunları yerinde görerek ve dinleyerek vatandaşımızın yanında oluyoruz. Esnafımızın, hükümetimiz ve yerel yönetimlerimizin samimiyetinden kuşku duymadığını, gayretini takdir ettiğini görüyoruz. Bu bizim çalışma azmimizi de yükseltiyor. AK Parti, her zaman esnafının gerçek anlamda yanında oldu, olmaya devam edecek” dedi.

“Gönülden gönüle köprüler kurarak yolumuza devam ediyoruz”
Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen esnaf ziyareti sırasında İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, alışveriş yapan vatandaşlarla da görüştü. Her girdiği iş yerinde esnaf ve vatandaşların, özellikle gençlerin ilgisiyle karşılanan Ahlatcı, gösterilen ilgiye aynı şekilde cevap vererek esnaflara hayırlı işler temennisinde bulundu. Her fırsatta halkın içinde ve halkla birlikte olmaya özen gösterdiklerini vurgulayan Ahlatcı, “Yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Her zaman dinamik, her zaman sahada bir teşkilat olan AK Parti Kadroları olarak bizde çalışmalarımıza hız kazandırıyoruz. Ortak paydamız Çorum, gayretimiz Çorum’umuz için ülkemiz için. Hep daha iyisinin peşindeyiz. Teşkilat çalışmalarımızın yanı sıra vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla bir arada olmaktan çok keyif alıyoruz. Gönülden gönüle köprüler kurarak yolumuza devam ediyoruz. Onları dinleyerek, talep ve önerilerini dikkate alıyoruz. Çalışmalarımızı da bu minvalde yürütmeye devam edeceğiz” dedi.