AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Çorum Kanserle Sağlıklı Yaşam Derneği’nin düzenlemiş olduğu piknik programına katıldı.

Çorum Kanserle Sağlıklı Yaşam Derneği ailelerinin bir arada olduğu piknikte, hoş sohbetler ve renkli görüntüler yaşandı.

MHP ilçe başkanlarından istifalara ortak tepki MHP ilçe başkanlarından istifalara ortak tepki

Ailelerle tek tek ilgilenen AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, çocuklara da bayram öncesi hediyeler takdim etti.

Bu güzel günde birarada olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, günümüzde en önemli sağlık sorunlarından biri olan kanser hastalığının önemine dikkat çekerek kanserin zorlu bir tedavi süreci içerdiğini belirtti.

Ahlatcı; ” Öncelikle bu hassas konuda mücadele eden bütün hastalara acil şifalar diliyorum. Bilindiği üzere Çorum ölçeğindeki hiçbir ilde bulunmayan, tanıdan tedaviye kadar her türlü aşamanın gerçekleşeceği, insanlarımızın başka illere gitmeyeceği, Onkoloji Tanı ve Tedavi Merkezi’ni kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yine yaptığımız bu hizmetlerin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerini de önemsiyoruz ve değer veriyoruz. Bu minvalde üzerimize düşen bir görev varsa seve seve yapamaya da hazırız” dedi.