Çorumlu Drama Eğitmeni, Tiyatrocu-Yazar Yasemin Yanar Karameşe, “Marmelat'ın Bir Günü” adlı kitabını imzalamak, söyleşi ve drama etkinliği gerçekleştirmek için memleketinde minik okurlarıyla buluştu.

Çocuk gelişimi üzerine yıllardır okullarda, belediyelerde ve özel kurumlarda eğitim ve seminerler veren Yasemin Yanar Karameşe, geçtiğimiz ay Cinius yayınlarından çıkan ilk kitabı “Marmelat'ın Bir Günü” isimli kitabını tanıtım için memleketi olan Çorum'a geldi.

Arkadaşlık, paylaşım, kıskançlık, zorbalık konularını kedilerin dilinden anlatan kitabıyla saat 14.00'de Çorum Hasanpaşa Halk Kütüphanesi’nde, minik okurlarıyla buluşan Yasemin Yanar Karameşe, okurlarıyla drama etkinliği ve söyleşi sonrası kitabını imzaladı.

“Her Yönüyle Osmancık” konulu fotoğraf yarışması “Her Yönüyle Osmancık” konulu fotoğraf yarışması

İKİNCİ BULUŞMA 15 NİSAN CUMA GÜNÜ

Miniklerin yoğun ilgi gösterdiği söyleşi ve drama etkinliğinin ikincisi ise 15 Nisan 2022 Cuma günü saat 14.00de Çorum İl Halk Kütüphanesi’nde gerçekleştirilecek.

Etkinliğe katılmak, rezervasyon yaptırmak ve bilgi almak isteyenlerin, Çorum İl Halk Kütüphanesi'nin 0364 234 7339 telefonundan ulaşabileceği kaydedildi.