Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Adana’da gençlerle bir araya geleceği Gençlik Şöleni’ne Çorum’dan katılan bini aşkın AK Partili genç, Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan’ın stada gelişini büyük tezahüratlarla karşıladılar. 

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, her gittiği yerde büyük bir sevgi gösterisiyle karşılanıyor.
Teşkilatın içerisinde yetişmesi nedeniyle parti teşkilatlarıyla iyi diyaloglar kuran Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, iyi bir frekans yakaladığı gençler tarafından da çok seviliyor. 
“Gençliğin Abisi” olarak görülen Ahmet Sami Ceylan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı Adana’da Yeni Adana Stadyumu’nda düzenlenen  “Bir Gençlik Şöleni”nin organizasyonunda görev aldı.
Organizasyonun kusursuz geçmesi için günlerdir Adana’da bulunan Ceylan, stadyumu gezerek incelemeler yaptı. Milletvekili Ceylan, tribünlerin “Ahmet Sami Ceylan” sloganlarıyla karşılandı. 
Ceylan, Çorumlu gençlerin bulunduğu bölümde ise gençlere “3’lü” çektirdi. Kırmızı-Siyah, en büyük Çorum” sloganları atan gençlere Milletvekili Ceylan da karşılık verdi.