AK Parti Çorum İl Başkanlığı tarafından geleneksel bayramlaşma töreni yapıldı. Bayramlaşma programında Çorum Belediyesi Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın'ın konuşması sırasında orada bulunan bir vatandaşın “Allah ömrümden alıp ömrünüze versin, partimize zarar ziyan gelmesin. Böyle iyi kişiler eksik olmasın, hakkım helal olsun.” diye konuşması partililerden büyük alkış topladı.

AK Parti Çorum İl Başkanlığı tarafından geleneksel bayramlaşma töreni vatandaşların ve parti üyelerinin geniş katılımıyla Çorum Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde gerçekleştirildi.

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, muhabbetle sıkılan ellerin, muvaffakiyete vesile olacağını vurgulayarak teşkilatın ve Çorumluların bayramını kutladı.

Gözden kaçırmayın

Arama kurtarma köpekleri ilgi odağı oldu Arama kurtarma köpekleri ilgi odağı oldu

Bayramlaşma programında Çorum Belediyesi Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın'ın konuşması sırasında orada bulunan bir vatandaşın “Allah ömrümden alıp ömrünüze versin, partimize zarar ziyan gelmesin. Böyle iyi kişiler eksik olmasın, hakkım helal olsun.” diye konuşması partililerden büyük alkış topladı.

Konuşmasına devam eden Başkan Aşgın,  “Milyonlarca kardeşimiz, bütün öksüzler, bütün mazlumlar dualar ediyor. Bugün bu dava yeryüzünde hakim oluyor ise, bu dava gönüllere gidiyor ise, bu dava Allah’ın izniyle adım adım zafere yürüyor ise hanım abla gibi gönüldaşlarımız sayesinde oldu. Madem bu dava haktır diyoruz, o zaman dimdik Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında duracağız.” dedi.

Bayramlaşma programına AK Parti MKYK Üyesi Milletvekili Ahmet Sami Ceylan ve milletvekilleri Erol Kavuncu, Oğuzhan Kaya, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın,İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, parti yöneticileri, il genel ve belediye meclis üyeleri ile ilçe teşkilatları katıldı.