Türk Büro-Sen Çorum Şubesi ve Türk Büro-Sen Amasya İl Temsilciliği tarafından üye ve ailelerine Boğazkale (Hattuşaş) kültür gezisi düzenlendi.

6 farklı ülkeden geldiler, Alacahöyük'e hayran kaldılar 6 farklı ülkeden geldiler, Alacahöyük'e hayran kaldılar

Türk Büro-Sen Çorum Şubesi ve Türk Büro-Sen Amasya İl Temsilciliği tarafından düzenlenen gezi programı kapsamında müze, Yazılıkaya ve Hattuşa ören yeri rehber eşliğinde tanıtıldı.

Türk Büro-Sen Çorum Şube başkanı Emir Dağaşan: ’’Türk Büro-Sen Çorum Şubesi ve Türk Büro-Sen Amasya İl Temsilciliği olarak üyelerimiz ve ailelerine Boğazkale (Hattuşaş) gezisi düzenledik. Gezi programımıza katılan Genel Başkan Yardımcımız sayın Sami Çam 'a , Amasya İl Temsilcimiz Ömer Sonkaya 'ya, programımıza destek veren Genel Merkez Yöneticilerimize, üstün gayret ve çabalarıyla bizleri yalnız bırakmayan İl Teşkilat Başkanımıza, gösterdikleri misafirperverlik yakın ilgiden dolayı ilçe Kaymakamımız sayın Nazmi Yücel ve Belediye Başkanımız sayın Mesut Ocaklı 'ya, gezi süresince bizlere refakat eden İlçe Emniyet Müdürlüğü Teşkilatına, bizlerin her koşulda yanında olan üyelerimize yönetim kurulumuz adına teşekkür ederiz.’’ Dedi.