Türkiye Gençlik Vakfı Çorum İl Temsilciliği ortaokul müdavimi öğrencilerle İstanbul gezisi organize etti. İstanbul'da Sabah namazını Ayasofya Camii'de kılan Tügvalı Gençler Türkiye Gençlik Vakfı Genel Merkezini ziyaret edip bilgi aldılar.

Gençler, Eyüp Sultan Camii, Taksim Camii, 1915 Çanakkale Panorama Müzesi ve İstiklal Caddesi gibi önemli kültürel ve tarihi yerleri de gezdiler.

Yine Çorumlu Hemşerimiz İstanbul Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü’nün misafiri olan gençler merak ettiklerini sordular.

İstanbul'dan geldiler, Veli Çayırı'na hayran kaldılar İstanbul'dan geldiler, Veli Çayırı'na hayran kaldılar

TÜGVA Çorum İl Temsilcisi Enes Kayabaşı ''Vakfımızın Ortaokul müdavimi olan kardeşlerimizle İstanbul'a gittik. Gençlerimiz bizler için önemli olan Ayasofya Camii, Taksim Camii, Eyüp Sultan Camii gibi mekanları görüp manevi atmosferi teneffüs ettiler.

Tügva tarafından yapılan açıklamada, “Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, gençlerle bir araya geldi. Başkanımıza İstanbul gezisindeki destekleri, ilgi ve alakaları için teşekkür ediyoruz. Gençlerimizi her alanda destekliyor ve onların yanlarındayız. Türkiye Gençlik Vakfı Çorum İl Temsilciği olarak yine farklı gruplarımızla İstanbul gezilerimiz devam edecek. Gezimiz kapsamında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum “dedi.