Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ticaret Bakanı Ömer Bolat'ın öncülüğünde enflasyonla mücadele kapsamında başlatılan indirim kampanyası zincir marketler, mobilyacılar ve perakendeciler ile hızla büyürken, indirim seferberliğine yönelik bir hamle de Ticaret Sanayi Odası Meclis Üyesi Murat Erdal’dan geldi. Erdal, “Biz de varız” dedi.

Murat Erdal yaptığı açıklamada; “Ticaret Bakanımız Ömer Bolat’ın enflasyonla mücadele ve hayat pahalılığına karşı yapmış oldukları indirim çağrılarını sektör temsilcileri olarak olumlu karşılıyoruz” ifadesini kullandı.

Erdal, şunları söyledi:

İhracatta ‘Junioshow’ farkı İhracatta ‘Junioshow’ farkı

“Enflasyonun tek haneli rakamlara inmesi için elimizi taşın altına koyuyor, mobilya sektörü olarak üyelerimizle birlikte imkanlarımız dahilinde yıl sonuna kadar fiyatlarımızı sabit tutarak, iskontolarımızla indirim kampanyasına samimi destek veriyoruz.

Bu kampanyanın Çorumlu mobilya üreticileri ve mağazacılarımıza umut, güç ve bereket katacağına inanıyor, enflasyonla mücadele kampanyasının ülkemize ve sektörümüze hayırlı olmasını diliyorum. Her koşulda biz de varız.”