Ak Parti Çorum Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Av. Oğuzhan Kaya ve Ak Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan Dodurga’da öğrenim gören ve dünyayı değiştirecek ve geleceğin en büyük değişimini yapacak TEKNOFEST’li gençleri Gazi Meclis’te misafir ettiler.

Milletvekili Kaya, “Ülkemizde her dönemde maalesef gençlerimizi birbirine düşürerek, Türkiye’yi kendi içine kapatacak senaryolar sahnelenmiştir. Kimi zaman sağ- sol, kimi zaman alevi- suni, kimi zaman ilerici- gerici, kimi zaman Türk- Kürt diyerek birbirine düşürülen gençlerimizin her kaybı Türkiye’nin kaybı olmuştur. Biz gençlerimizi bu ayrımlardan gençlerimizi kucaklayan anlayışla Türkiye önüne kurulan tuzakları birer birer bozduk. 15 Temmuz’da darbeciler sokağa çıktıklarında karşılarında bu gençliği buldular. Bu tablo bile gençlerimize güvenimizin ne kadar haklı olduğunu ispatlamaya yeterlidir” dedi.

Kaya, “Evlatlarımızı harflerle sınıflandırarak onları belirli kalıplara sokmak isteyenlere inat gençlerimiz üretmede ve başarmada sınır tanımıyor artık. Biz TEKNOFEST gençliği yetiştiriyoruz. Sizlerin her birinde hiç durmadan hiç duraksamadan çalışarak, mücadele ederek, kendinizi geliştirerek hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek potansiyeli görüyorum. Gençlerimiz; kimi akademik alandaki, kimi mesleğindeki, kimi diğer alanlardaki kabiliyetleriyle ülkemizin en büyük zenginliği, en büyük güç kaynağıdır. En büyük enerji ve moral kaynağım, gençlerimizin yüzünde gördüğüm heyecan kararlılık, umut olmaktadır” açıklamalarında bulundu.

Dodurga’da Zabıta fiyat, etiket ve gramaj denetimi yaptı Dodurga’da Zabıta fiyat, etiket ve gramaj denetimi yaptı

Milletvekili Kaya, Dodurga İlçe Başkanı Mustafa Kaplan ve gençlere ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdi.