TDP Çorum İl Başkanlığı görevinden daha öncede istifa eden ancak TDP Lideri Mustafa Sarıgül tarafından istifası kabul edilmeyen Türkiye Değişim Partisi (TDP) Çorum İl Başkanı Engin Erenler, "Bu kez asla ve asla geri dönüşü yok" diyerek, istifa etti.

Tuncay Yılmaz: Çorum'a hızlı tren 2053'te gelecek, havaalanı yatırım programında yok Tuncay Yılmaz: Çorum'a hızlı tren 2053'te gelecek, havaalanı yatırım programında yok

Genel Mekezin bilgisi doğrultusunda istifa kararı aldıklarını dile getiren TDP Çorum İl Başkanı Engin Erenler, konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Tavrımız nettir ve kesinlikle hiç birşey değiştirmeyecektir. Daha önceki istifam kabul edilmemiş ve göreve devam etmiştim.
Fakat bu karar günlerdir konuşulup Genel Merkez ve diğer bir kaç İl Başkanımız ile yaptığımız görüşmeler doğrultusunda alınmış, asla ve asla geri dönüşümüz olmayacaktır.
Tüm yönetimim, Merkez İlçe Başkanı ve yönetimi, İskilip İlçe Başkanı ve yönetimi ile birlikte istifalarımız kabul edilmiştir" dedi.