Osmancık Ziraat Odası Genel Sekreteri Recep Şimşek, tarım sigortası ve Bağ-Kur borçlarının konuşulduğu toplantıya Telekonferans ile katılım sağladı. 

Türkiye Ziraat Odaları Birliği, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı, Sigorta Primleri Genel Müdürlüğü, Sigorta Primler Daire Başkanlığı ile birlikte Telekonferans ile toplantı yapıldı. 
Türkiye Ziraat Odaları Birliği Teknik Hizmetler Kurulu Başkanlığı Teknik Hizmetler Müşaviri Neşe Tezer, SGK Kayıt Dışı İstihdamla Mücadele Daire Başkanı Yakup Süngü ve Sigorta Primleri Genel Müdürlüğü Personellerinin katıldığı toplantıya Osmancık Ziraat Odası Genel Sekreteri Recep Şimşek de katıldı. 
Toplantıda çiftçilerin Dönemsel Tarım Sigorta Prim Ödeme ve 2022 yılı ilk çeyreğinde olan tarım Bağ-Kur Prim Borçlarını faizsiz 7'inci ayın sonuna kadar ve yılın ikinci dönem olan borçlarını da Ocak ayı sonuna kadar faizsiz ödeyebilecekleri dile getirildi. Toplantının düzenlenmesinde emeği geçen Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Ş. Şemsi Bayraktar'a ve tüm katılımcılara teşekkür edildi.

Ertoprak bünyesinde Temel Ahşap Bölge Bayi açıldı Ertoprak bünyesinde Temel Ahşap Bölge Bayi açıldı

(Selma Çetindere)